O nas

Jakość

Cechuje nas staranne i dokładne wykonanie naszych realizacji ociepleń pianką poliuretanową.

Ekologia

Materiały do ocieplania budynków pianą poliuretanową są przyjazne ekologicznie i zgodne ze wszelkimi normami.

Czas realizacji

Wyklonujemy izolacje natryskową w jeden dzień, nie pozostawiając po sobie odpadów

Cena

Przy obecnych cenach materiałów, piana o bardzo dobrej jakości jest tańszym rozwiązaniem od wełny

Paterson to młoda, prężnie działająca i rozwijająca się firma, która specjalizuje się w izolacjach natryskowych z wykorzystaniem pianki poliuretanowej – trwałego oraz bezpiecznego dla zdrowia materiału, stanowiącego silną konkurencję dla wełny mineralnej.

W jaki sposób możemy Ci pomóc? Sprawimy, że zredukujesz koszty ponoszone na ogrzewanie lub klimatyzację swojego domu nawet o 50%! Takie efekty gwarantuje właśnie stosowana przez nas pianka PUR.

Jakie pomieszczenia oraz części składowe budynku mogą zostać ocieplone pianką poliuretanową?

Zespół Paterson ociepla:

  • Poddasza
  • Dachy
  • Ściany
  • Fundamenty
  • Chłodnie
  • Budynki gospodarcze, garaże, kurniki itp.

Ponadto, w ramach oferowanych przez nas usług przygotowujemy również systemy szkieletowe pod izolacje oraz zajmujemy się adaptacją i remontem poddaszy.

Co nas wyróżnia?

JAKOŚĆ I DOKŁADNOŚĆ

Przy ociepleniach nie ma miejsca na niedbałość. Chcemy zapewnić naszym Klientom jak najlepsze efekty w postaci izolacji termicznej i akustycznej, dlatego każde ocieplenie wykonujemy w sposób staranny i bardzo dokładny. Nie omijamy żadnych zakamarków, czy trudno dostępnych miejsc.

EKOLOGIA

W codziennej pracy wykorzystujemy tylko materiały przyjazne dla środowiska, ekologiczne oraz zgodne ze wszelkimi normami. Zdrowie i bezpieczeństwo to jedne z naszych priorytetów.

TERMINOWOŚĆ

Doskonale rozumiemy to, że przeciągające się  w czasie remonty nie są przyjemne dla żadnego Klienta. Dokładamy w związku z tym wszelkich starań, aby przestrzegać ustalonych terminów. Rozpoczęcie każdej z robót poprzedzamy wizytą na miejscu zlecenia w celu precyzyjnego oszacowania czasu potrzebnego na wykonanie całego ocieplenia.

SPECJALISTYCZNE ZAPLECZE SPRZĘTOWE

Na czas pracy, poza zaangażowaniem całego zespołu wpływa również posiadane zaplecze sprzętowe. Właśnie dlatego w naszej firmie wykorzystujemy najnowocześniejsze urządzenia, dzięki którym możemy szybko i profesjonalnie wywiązywać się z powierzonych nam zadań.

PORZĄDEK

Paterson to firma, która po zakończeniu ocieplania nie pozostawia po sobie śladu… chyba że w postaci starannie zaaplikowanej, dodatkowej warstwy izolującej! Zawsze dbamy o czystość miejsca pracy, zarówno w trakcie realizacji, jak i na jej ostatnim etapie. 

Umów się na darmową wycenę