Ocieplanie dachu pianką poliuretanową

Izolacja cieplna dachu poprzez ocieplanie dachu pianką poliuretanową jest coraz bardziej popularnym rozwiązaniem. Jest to nowoczesna metoda izolacji, która coraz częściej wypiera z rynku przestarzałe rozwiązania ocieplania takie jak stosowanie wełny mineralnej. Izolacja pianką to długotrwała i skuteczna metoda na ocieplenie dachu.

Dlaczego warto wykonać izolację dachu za pomocą pianki poliuretanowej?

Ocieplenie dachu pianką poliuretanową w dłuższej perspektywie jest metodą pozwalającą na obniżenie kosztów za ogrzewanie i klimatyzację.

Metoda izolacji dachu pianką da zarówno izolację termiczną jaki i akustyczną. Możemy więc liczyć na spokój i brak bezsenności podczas ulewy, ponieważ tak ocieplony dach będzie absorbował drgania oraz hałas deszczu czy gradu. Dodatkową przewagą pianki nad starą technologią ocieplania dachów jest to, że w przy takim ociepleniu dachu domu wolnostojącego jesteśmy przed gryzoniami lub ptakami. Pianka poliuretanowa staje się bardzo twarda przez co różnego rodzaju szkodniki nie będą w stanie niszczyć naszej izolacji dachu.

Gwałtowny wzrost popularności technologii poliuretanowej na całym świecie to dobry powód by zmodernizować ocieplenie dachu na swoim domu, biurze, sklepie czy obiekcie produkcyjnym. To doskonały sposób nie tylko na izolację termiczną, ale i akustyczną. Technologia poliuretanowa jest sprawdzona i z powodzeniem wykorzystywana w budynkach na całym świecie, zarówno w domach jednorodzinnych, obiektach mieszkalnych, jak i biurowych.

Masz pytania? ZADZWOŃ: